Ballina Etiketimet Talat

Etiketim: talat

Azizi: Eprorët ushtarak të ish-Jugosllavisë si etnitet paraqiteshin si Jugosllavë, do...

Një nga themeluesit dhe funksionar i lartë i Lëvizjes BESA, Adnan Azizi, me një shkrim të tij të fundit bën një kthim pas në...

Xhaferi nesër në Rigë, merr pjesë në Forumin Parlamentar të Sigurisë

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë Talat Xhaferi, me ftesë të kongresmenit amerikan Robert Pitinxher dhe Parlamentit të Republikës së Letonisë, nesër do...

Lajmet e fundit