Ballina Etiketimet Tatuazhi

Etiketim: tatuazhi

Ja çfarë kuptimi ka tatuazhi në veshin e majtë të Florit

Këngëtari dhe kompozitori Flori Mumajesi ka publikuar sot një tatuazh të veçantë që ai e ka bërë pikërisht pranë veshit të tij. Flori ka treguar...