Ja çfarë kuptimi ka tatuazhi në veshin e majtë të Florit

Këngëtari dhe kompozitori Flori Mumajesi ka publikuar sot një tatuazh të veçantë që ai e ka bërë pikërisht pranë veshit të tij.

Flori ka treguar përmes një postimi në profilin e tij në Facebook se arsyeja e ‘ndaljes së zërit’, është muzika.

Sipas tij për shkak të muzikës ai me veshin e tij të majtë nuk dëgjon thuajse fare.

Në foto e publikuar në Facebook ai shkruan: “Nuk e kam bërë rastësisht këtë tatuazh, përkushtimi ndër vite ndaj muzikës më ka kushtuar 70% të humbjes së dëgjimit nga veshi i majtë”. /albeu.com/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu