Ballina Etiketimet Flori mumajesi

Etiketim: flori mumajesi

Dalin pamjet e para nga zjarri i madh në Tiranë ku...

Studioja diskografike e Flori Mumajesit është përfshirë nga flakët nga persona të pa identifikuar. Përveç studios së kompozitorit është djegur edhe makina e tij...

Ja çfarë kuptimi ka tatuazhi në veshin e majtë të Florit

Këngëtari dhe kompozitori Flori Mumajesi ka publikuar sot një tatuazh të veçantë që ai e ka bërë pikërisht pranë veshit të tij. Flori ka treguar...

Lajmet e fundit