Ballina Etiketimet Te akuzuarit

Etiketim: te akuzuarit

Rasti “Kumanova”, sërish keqtrajtohen të akuzuarit

Demë Shehu dhe Elham Arifi janë dy të akuzuarit në rastin e Lagjes së Trimave që janë keqtrajtuar sot gjatë transportit nga burgu i...

Dhunohen sërish të akuzuarit e rastit “Kumanova”

Vazhdon dhuna ndaj pjesëtarëve të grupit të Kumanovës. Kësaj radhe viktimë e dhunës fizike dhe psikike ka qenë i akuzuari Valdet Zekaj. Pala mbrojtëse akuzon...