Ballina Etiketimet Te burgosur

Etiketim: te burgosur

Shqiptarët e burgosur në Londër postojnë foto te JOQ, fillon hetimi

Një hetim ka nisur për të burgosurit shqiptarë në Londër të cilët para disa ditësh kishin publikuar në faqen e njohur “Jeta Osh Qejf”...

Mbi 600 të burgosur në Maqedoni nuk kanë mundur të realizojnë...

Më shumë se 600 të burgosur ose 30% e të burgosurve nuk kanë mundur të realizojnë të drejtën e tyre të votës, për shkak...

Amnistia, më shumë se 400 të dënuar do të lirohen për...

Burgjet shqiptare janë të tejmbushura dhe kjo është konfirmuar edhe nga Komiteti Shqiptar i Helsinkit gjatë disa verifikimeve në burgun e Fierit dhe Fushë-Krujës. Në...

Aksion policor në këto momente, stacioni në Kumanovë plot me të...

Në vijim është aksion i MPB-së ku po arrestohen persona të dyshuar për vjedhje të rëndë të dy milionë denarëve, njoftoi Iportal. Portali njofton se...