Ballina Etiketimet Te burgosurit politik

Etiketim: te burgosurit politik

Shoqata e të Burgosurve Politikë fton partitë shqiptare jashtëparlamentare për unifikim(FOTO)

Kryetari i Shoqatës së të Burgosurve dhe të Dëmtuarve Politikë Shqiptar Shpëtim Pollozhani, pas mbëledhjes së mbajtur në Shkup nga kryesia e Shoqatës më 08.10.2016,...

Lajmet e fundit