Ballina Etiketimet Te ra maska

Etiketim: te ra maska

Afrim Gashi: O Ali Ahmeti, të ra maska e njëqindtë me...

Refuzimi i ankimimeve të Lëvizjes BESA për parregullsitë zgjedhore nga ana e BDI-së dhe PDSH-së në KSHZ, ka ngjallur reagimin edhe të deputetit të...

Lajmet e fundit