Afrim Gashi: O Ali Ahmeti, të ra maska e njëqindtë me radhë

Refuzimi i ankimimeve të Lëvizjes BESA për parregullsitë zgjedhore nga ana e BDI-së dhe PDSH-së në KSHZ, ka ngjallur reagimin edhe të deputetit të Lëvizjes BESA, Afrim Gashi, i cili e akuzon liderin e BDI-së se ia ka dhuruar edhe një deputet shqiptar Gruevskit.

Ja postmi i Afrim Gashit në Facebook:

“O Ali Ahmeti, sot të ra maska e njëqindtë me radhë. Deri dje “vajtoje” se ke dert numrin e deputetëve shqiptar, ndërsa sot me “dorën” tënde ia dhurove një deputet shqiptar pikërisht antishqiptarit më të madh, Nikolla Gruevskit.”


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu