Ballina Etiketimet Afrim gashi

Etiketim: afrim gashi

Më në fund Ali Ahmeti pranon të dalë ne debat me...

Në emisionin 'Click Plus' në televizionin 21, kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, më në fund pranoi thirrjen për debat të kërkuar nga opozita...

EKSKLUZIVE/ Zgjedhjet lokale opozita shqiptare me proporcionalitet të barabartë: ASH merr...

Partitë politike kanë filluar përgatitjet e tyre, në lidhje me zgjedhjet lokale që pritet të mbahen brenda këtij viti, konkretisht në muajin tetor, shkruan...

Gashi: Nuk lanë shpifje pa na ngjitë, por koha i demantoi...

Duke folur për shpifjet që ia kanë bërë Besës në të kaluarën, kryetari i Lëvizjes BESA sonte në emisionin ZigZag më TV Art tha...

(VIDEO) GASHI: “BDI është përçarë në LSDM dhe VMRO”

Lëvizja Besa mbrëmë tubimin qendror e mbajti ne Kumanove. Ndonese, nuk ishte prezent kreu i Bilall Kasami, perfaqesuesit e larte te kesaj partie kerkuan...

Gashi: Negociojmë për çështje parimesh

Pas takimit të mbajtur sot mes përfaqësuesve të LSDM-së dhe Lëvizjes BESA, Afrim Gashi ne BESA tha se këto negociata do të jenë për...

Afrim Gashi i BESËS: Asnjëherë nuk do të hynim në koalicion...

Sekretari Gjeneral i Lëvizjes BESA, Afrim Gashi, sonte ka qenë i ftuar në emisionin 200 të Alsat – M. Ai tha se Rilindje me...

Gashi: Ali Ahmeti është në shërbim të agjendës serbo – ruse

“Shqiptarët e Kosovës duhet ta dinë dhe mos të kenë iluzion se Ali Ahmeti paraqet ndonjë agjendë kombëtare në Maqedoni. Ai ka përfunduar me...

Afrim Gashi në intervistën Saktë tregon se si BESA do ta...

Në intervistën Saktë, sekretari i përgjithshëm i Lëvizjes BESA, Afrim Gashi ka folur lidhur me qëndrimet e kësaj force politike që pas zgjedhjeve të...

Afrim Gashi: O Ali Ahmeti, të ra maska e njëqindtë me...

Refuzimi i ankimimeve të Lëvizjes BESA për parregullsitë zgjedhore nga ana e BDI-së dhe PDSH-së në KSHZ, ka ngjallur reagimin edhe të deputetit të...

Afrim Gashi: Ridefinimi është detyrim

Bartësi i listës në njësinë zgjedhore numër 2 të koalicionit “Rilindje me BESË”, Afrim Gashi ka publikuar video spotin për zgjedhjet parlamentare më 11...

Lajmet e fundit