Ballina Etiketimet TEMPERATURAT

Etiketim: TEMPERATURAT

Rikthehet i ftohti siberian, ja ditët e tmerrshme kur temperaturat do...

Ditët e ftohta me temperatura nën zero pritet të kthehen sërish. Sinoptikanët parashikojnë që në ditët në vijim të ketë rënie të ndjeshme të...

Ja në cilët qytete të Maqedonisë sot është më ftohtë (FOTO)

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht i vrenjtur dhe me shi. Mot më i ligë pritet në pjesët perëndimore dhe veriperëndimore të...

Lajmet e fundit