Ja në cilët qytete të Maqedonisë sot është më ftohtë (FOTO)

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht i vrenjtur dhe me shi. Mot më i ligë pritet në pjesët perëndimore dhe veriperëndimore të vendit, ku rreshjet e shiut priten deri mbi 25 litra në metër katror, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Temperatura minimale do të shkojnë nga 7 deri në 13 gradë, kurse gjatë ditës nga 15 deri 20 gradë.

Sipas tabelës në vijim më ftohtë është në Kumanovë, edhe atë 8 gradë C.

Tabela se ne cilet qytete eshte me ftohte 10.10.2016


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu