Ballina Etiketimet Parashikimi i motit

Etiketim: parashikimi i motit

Në fundjavë deri në -19 gradë Celsius

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se çfarë moti do mbretërojë gjatë kësaj jave. “Reshjet e kohëpaskohshme do të vazhdojnë për dy- tri ditë, të...

Parashikimi/ Moti më i keq pritet të mërkurën, këto qytete do...

Emergjenca për shkak të motit të keq e reshjeve të dendura duket se do të vijojë, pasi meteorologët parashikojnë se më e keqja pritet...

Dimër i parakohshëm. Të hënën rikthehet shiu, mund të ketë përmbytje

Dimri i parakohshëm që ka përfshirë tashmë një pjesë të Europës, mbërrin edhe në Shqipëri, shkruan Top Channel. Meteorologët thonë se pas një fundjave me...

Sonte reshje dëbore në viset e larta, motit nesër i ftohtë...

Për shkak të ardhjes së masave ajrore të ftohta nga veriu gjatë natës dhe nesër në mëngjes do të ketë shi, kryesisht në pjesët...

Ja në cilët qytete të Maqedonisë sot është më ftohtë (FOTO)

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht i vrenjtur dhe me shi. Mot më i ligë pritet në pjesët perëndimore dhe veriperëndimore të...

Moti sot në Maqedoni

Moti në Maqedoni do të jetë me diell me vranësira mesatare lokale. Në orët e pasdites do të ketë rritje të vranësirave, ndërsa në...

Moti sot në Maqedoni

Në Maqedoni moti sot do të jetë i freskët me vranësira dhe me shfaqje të herëpashershme të reshjeve të shiut. Do të fryjë erë...

Ndryshim i papritur i motit: Të hënën nis shiu, bien temperaturat

Kjo fundjavë do të jetë perfekte për plazh, por menjeherë pas saj moti do të ndryshojë. Sipas sinoptikanëve, mesdita e së hënës do të sjellë...

Lajmet e fundit