Moti sot në Maqedoni

Në Maqedoni moti sot do të jetë i freskët me vranësira dhe me shfaqje të herëpashershme të reshjeve të shiut. Do të fryjë erë e lehtë veriore, posaçërisht në pjesën e luginës së Vardarit.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 6 e deri më 13°С, kurse ajo e ditës do të lëvizë nga 14 e deri më 23°С.

Në Shkup e rrethinë do të ketë mot të ngjashëm, kurse temperatura do të lëvizë nga 11 e deri më 17°С.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu