Ballina Etiketimet Moti ne maqedoni

Etiketim: moti ne maqedoni

Sonte reshje dëbore në viset e larta, motit nesër i ftohtë...

Për shkak të ardhjes së masave ajrore të ftohta nga veriu gjatë natës dhe nesër në mëngjes do të ketë shi, kryesisht në pjesët...

Ja në cilët qytete të Maqedonisë sot është më ftohtë (FOTO)

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht i vrenjtur dhe me shi. Mot më i ligë pritet në pjesët perëndimore dhe veriperëndimore të...

Moti sot në Maqedoni

Moti në Maqedoni do të jetë me diell me vranësira mesatare lokale. Në orët e pasdites do të ketë rritje të vranësirave, ndërsa në...

Lajmet e fundit