Ballina Etiketimet Tensione

Etiketim: tensione

Gjykimi i aktivistëve të VV-së: Tensione, përballje dhe fyerje në gjykatë...

Ndërprerja e rrymës nuk i ndali tensionet e ofendimet në seancën gjyqësore ndaj aktivistëve të Vetëvendosjes. Rrenc, kriminel me kravatë, e shumë epitete të...

Tensione sonte në Shkup, përkrahës të VMRO-DPMNE grumbullohen para KSHZ (VIDEO)

Përkrahës të VMRO-DPMNE janë tubuar para Komisionit Shtetëror Zgjedhor me thirrjet për të mos u falsifikuar rezultati i zgjedhjeve, informon INA. Qindra prej tyre i...

Sinjali për tensione të larta Kinë-SHBA në periudhën e Trump

Pas një telefonate të papritur javën e kaluar me lideren e Tajvanit dhe reagimeve të qeverisë së Pekinit pas një deklarate akuzuese kundër Kinës...

Tensionohet fushata në Maqedoni, djegie dhe dëmtim shtabesh partiake

Fushata zgjedhore është vetëm në ditën e gjatë dhe situata është nxehur, duke nisur që nga djegia dhe heqja e posterave deri në thyerjen...