Ballina Etiketimet Teorine

Etiketim: teorine

Serbët janë me teorinë: çka është e jona, është e jona;...

Ish lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, i ftuar ne emisionin Top Show në televizionin Top Channel, ka folur mbi raportet e Kosovës dhe Sërbisë, asosiacionin...

Lajmet e fundit