Serbët janë me teorinë: çka është e jona, është e jona; çka është e juaja, është e negociushme! (VIDEO)

Ish lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, i ftuar ne emisionin Top Show në televizionin Top Channel, ka folur mbi raportet e Kosovës dhe Sërbisë, asosiacionin e komunave serbe në Kosovë, si dhe parimet dhe veprimet e sërbëve, më poshtë mund të ndiqni një pjesë të emisionit ku ai i shpreh qëndrimet e veta në fjalë./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu