Ballina Etiketimet Tragjedi

Etiketim: tragjedi

Përleshja mes vëllezërve për traktor që u shndërrua në tragjedi (VIDEO)

I riu 18-vjeçar me inicialet Q.M, i cili dy ditë më parë është therur me thikë nga vëllai i tij i mitur, u varros...

TRAGJEDIA- Do festonin fejesën, por plumbat i ndanë (FOTO)

Në mesin e viktimave te masakres ne Stamboll ishte një çift turk i sapofejuar, Mustafa Sezgin Seymen dhe Sezen Arseven, të cilët kishin dalur...

Tragjedi në Tepelenë, nëna dhe foshnja digjen brenda banesës

Një tragjedi ka ndodhur në qytetin e Tepelenës pasditen e sotme. Dy persona kanë humbur jetën nga djegia e një banese në katin e parë...

Tronditëse, parashikohet një tjetër tragjedi para Kupës së Botës

Ai kishte parashikuar 6 muaj më parë tragjedinë e skuadrës së Chapecoense por askush nuk e mori seriozisht. Tani parashikuesi i famshëm brazilian parashikon...

Lajmet e fundit