Ballina Etiketimet Transport

Etiketim: transport

LSDM: Në ditët më të ndotura të ajrit do të caktojmë...

LSDM në një komunikatë për Telegrafi Maqedoni ka shkruar për ajrin e ndotur si dhe në ditët më të ndotura të ajrit do të...