Ballina Etiketimet Trendet verore të modës

Etiketim: Trendet verore të modës

Trendet e modës që janë “IN & OUT” gjatë pranverës

Tashmë kemi filluar ta shijojmë pranverën, në të cilën nuk po mungojnë as ditët e zymta me shi. Pavarësisht motit me shi, ju mund...

Veshje për punë të inspiruara nga Victoria Beckham, Olivia Palermo dhe...

Kush thotë që nuk mund të visheni me ngjyra në zyrë? Përdorni disa ngjyrave të guximshme në përditshmërinë tuaj gjatë punës këtë verë, frymëzohuni...

Lajmet e fundit