Veshje për punë të inspiruara nga Victoria Beckham, Olivia Palermo dhe Myleene Klass

Kush thotë që nuk mund të visheni me ngjyra në zyrë? Përdorni disa ngjyrave të guximshme në përditshmërinë tuaj gjatë punës këtë verë, frymëzohuni nga veshjet e të famshmëve.

Personi mesatar shpenzon të paktën 30% të jetës së tij në punë, kështu që le të sigurohemi që të dukemi mirë duke e bërë atë!

Mirror shkruan se të famshmet Victoria Beckham , Myleene Klass dhe Olivia Palermo tashmë kanë filluar për të përqafuar tendencat e këtij sezoni , dhe duhet të jetë frymëzim edhe për veshjen tonë, transmeton KosovaPress.

Zgjedhja e tyre e përdorimit të ngjyrave të bëjnë të dalësh nga e zakonshmja, mirëpo në një mënyrë të mirë.

Ja disa ide për kombinime të përditshme:

veshje per pune 2

veshje per pune 1


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu