Ballina Etiketimet Trump dhe clinton

Etiketim: trump dhe clinton

“Trumpi një kukull e Putinit, kandidati më i rrezikshëm në histori”

"Trumpi një kukull e Putinit, kandidati më i rrezikshëm në histori" Hillary Clinton akuzoi dje në mbrëmje rivalin e saj republikanin Donald Trump, si njeriun...

Lajmet e fundit