Ballina Etiketimet Trupa

Etiketim: trupa

Përgjigja e fortë e Rusisë dhe Iranit: Trupa speciale në Siri

Lajmet që vijnë këtë mëngjes nga Siria janë dy. I pari është se lideri i Al Kaedës, Ayman al-Zavahiri u bëri thirrje rebelëve, me...

Izraeli kthen trupat e pajetë të 7 palestinezëve

Autoritetet e Izraelit të premten vonë kanë i dorëzuar Gjysmëhënës së Kuqe Palestineze trupat e pajetë të shtatë palestinezëve të vrarë nga ushtria izraelite...

Lajmet e fundit