Ballina Etiketimet Turpi

Etiketim: turpi

Bilall Kasami: Pas 11 dhjetorit, BDI-së do t’ia ndërtojmë një përmendore...

Koalicioni “Rilindje me Besë”, sonte ishte prezent në Tearcë të Tetovës, ku para banorëve të kësaj ane ata shpalosën platformën dhe programin zgjedhor. Lideri...

Lajmet e fundit