Ballina Etiketimet Udhetim

Etiketim: udhetim

Basha ka injoruar dhe refuzuar Gruevskin në Maltë (FOTO)

Lideri i PD-së, Lulzim Basha që ka qenë i pranishëm në Kongresin e Partive Popullore Evropiane në Malta ka injoruar liderin e VMRO-DPMNE dhe...

Lajmet e fundit