Ballina Etiketimet Uje

Etiketim: uje

Zbuloni ëndrrën më të madhe të Bill Gates. Shumë interesante

4 vjet më parë, Bill gates dhe bashkëshortja e tij Melinda, akorduan 710 mijë dollarë për të bërë revolucionalizuar sistemin tradicional të tualeteve. Synohej...

Kjo është e pabesueshme: Shkencëtari prezanton veturën që vihet në lëvizje...

Shkencëtari iranian Alaeddin Qassemi zbuloi shpikjen e tij të re, një makinë që ai thotë se mund të vihet në lëvizje duke shpenzuar asgjë...

Pas sa orësh uji i ndenjur bëhet i rrezikshëm për ne?

Ju ka ndodhur të pini ujin e lënë jashtë gjatë natës apo edhe para një dite? Keni vënë re një shije paksa ndryshe? Në...

Lajmet e fundit