Ballina Etiketimet Ulje

Etiketim: ulje

LSDM: Do të ketë ulje reale të papunësisë

Përfundoi koha kur zhvendosja e të rinjve, fshirja e të papunëve nga evidenca dhe numra të porositur nga institucione të kontrolluara, VMRO-DPMNE-ja ka mundur...

Aeroplani rus me delegacionin e Putinit bën ulje emergjente në Lisbonë

Rusia ka dërguar një aeroplan rezervë në Lisbonë, pasi aeroplani me të cilin udhëtonte një pjesë e delegacionit të presidentit Vladimir Putin u prish...

Lajmet e fundit