Ballina Etiketimet Unioni europian

Etiketim: unioni europian

A do e marri Maqedonisë datën për fillimin e bisedimeve për...

Maqedonia është në pritje të një date për fillimin e bisedimeve për anëtarësimin në Bashkimin Europian. Sipas burimeve jozyrtare për "24Vesti", nëse nuk do të...

Ja çfarё kёrkojnё Merkel dhe Hollande

Gjermania dhe Franca kёrkojnё nga samiti i BE-sё nё Bratislavё njё plan tё qartё pёr tё ardhmen e unionit. Pikёrёndesё duhet tё jetё siguria....

Lajmet e fundit