Ballina Etiketimet Uniteti

Etiketim: uniteti

Zgjedhjet e 11 dhjetorit: Ja qëndrimet e partive jashtëparlamentare

Partitë jashtëparlamentare shqiptare në qëndrimet e tyre dhënë për zgjedhjet e 11 dhjetorit, shprehen të gatshme për zgjedhje dhe zotohen se do t’i japin...

ANALIZË/ A do kenë fatin e DR-së partitë shqiptare jashtëparlamentare ?!

Zgjedhjet e dhjetorit po afrojnë dhe partitë shqiptare jashtëparlamentare po i gjen të papregaditura, të pa bashkuara dhe me një sistem zgjedhor diskriminues, me...

LR-PDSH, Uniteti, RDK dhe PPD në takimin e thirrur nga Shoqata...

Katër parti opozitare sot do të jenë në takimin e iniciuar nga Shoqata e të Burgosurve dhe të Dëmtuarve Shqiptarë në Maqedoni, ku pritet...

UNITETI: Ja pse nuk nuk shkuam në takimin e sotëm të...

Partia “Uniteti” përmes një deklarate për mediat ka dhënë përgjigjen e saj për mosshkuarjen në takimin e sotëm të thirrur nga Lëvizja BESA dhe...

Lajmet e fundit