Ballina Etiketimet Universiteti nene tereza shkup

Etiketim: universiteti nene tereza shkup

Farrington: Përzgjedhja e kuadrove të UNT-së është ligjore

Anëtari i Komisionit amë të Fakultetit të shkencave teknike pranë universitetit “Nënë Tereza”, Dennis Farrington, hedh poshtë informacionet se ai dhe komisioni i tij,...

Lajmet e fundit