Ballina Etiketimet Urime bajrami i madh

Etiketim: urime bajrami i madh

Urime festa e Fitër Bajramit

Urime dhe për shumë vite festa e Fitër Bajramit. Kjo festë e shejntë për Muslimanët vjen pas muajit të Ramazanit, ku besimtarët agjëruan, duke...

Lajmet e fundit