Ballina Etiketimet Uron

Etiketim: uron

Kongresi amerikano-hebre uron fitoren e Gruevskit: Presim bashkëpunim të mirë

Kongresi amerikan i Hebrejve pret që të vazhdojnë bashkëpunim me Gruevskin dhe partinë e tij pas fitores dhe të kenë raporte të mira Maqedonia...

Ja si e uron Komandant Sokolin shoku i luftës për 28...

Shqiptarëve që e duanë Atdheun pa hile, Heroit të gjallë Sami Ukshini, patriotit të madh, njeriut të hekurt nga Dukagjini ty o vëlla Sami...

Lajmet e fundit