Ballina Etiketimet Vazhdon kshz

Etiketim: vazhdon kshz

Vazhdon seanca e KSHZ-së për ankesat e LSDM dhe Besës (VIDEO)

Ka vazhduar seanca e Komisionit Shtetëror Zgjedhor, ku në rend dite janë ankesat dhe parashtresat e LSDM-së, e cila konsideron se ka parregullsi në...

Lajmet e fundit