Ballina Etiketimet Vendos

Etiketim: vendos

BDI-ja gjatë kësaj fundjave do të vendos për koalicionin me LSDM-në

Opinioni në Maqedoni po pret epilogun përfundimtar të bisedimeve, ndërsa nga kryesia qendrore e BDI-së thonë se takimet e tyre do të vazhdojnë deri...

Vendos Gjykata, ja sa vite burg për ish-kryebashkiakun e Dibrës i...

Gjykata e Krimeve të Rënda dënon me 2.8 vite burg Shukri Xhelilin, ish-kryebashkiakun e Dibrës i përfshirë në skandalin seksual, video e të cilit...

VMRO sërish deklarohet: Ne do të bëjmë Qeverinë, Gruevski vendos

“Nikolla Gruevski e ka mandatin për formimin e Qeverisë. VMRO-DPMNE fitoi në zgjedhje dhe e ka legjitimitetin dhe përkrahjen e gjërë të popullit për...

“Për kundërpërgjigjen ndaj sanksioneve amerikane do të vendos Putin”

Zëdhënësi i Kremlinit, Dmitry Peskov, lidhur me sanksionet amerikane për zyrtarët rus, tha se në këtë situatë pa alternativë të veprimit mbi parimin e...

Lajmet e fundit