Ballina Etiketimet Veten

Etiketim: veten

Gjermani: Dramë familjare, babai vret dy fëmijët dhe më pas veten...

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në qytetin Bad Driburg (NRW) – në lindje të Vestfalisë Babai (33) vrau dy fëmijët – një djalë (8) dhe...

Vari veten, zbulohet arsyeja pse i dha fund jetës i riu...

Një i ri i ka dhënë fund jetës duke u varur në banesën e tij. Sergei Cenolli, 26-vjeç u gjet sot i varur nga familjarët...

Hulumtim: Gjysma e qytetarëve të Maqedonisë e llogaritin veten besimtar

Gjysma e popullsisë në Maqedoni, konkretisht 52,4 për qind, për vete vlerëson se është religjioze, 30,6 për qind se deri diku është religjioze, ndërsa...

Lajmet e fundit