Ballina Etiketimet Vetevritet

Etiketim: vetevritet

Vetëvritet veterani i UÇK-së, ja kush është

Para pak kohësh është vetëvrarë me armë zjarri veterani dhe invalidi i ish Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Njazi Bytyqi, nga qyteti i Ferizajt. Rastin e...

“Dhuroj organet e mia për njerëzit”. Turistja që u hodh nga...

“Unë po vetëvritem. Dhuroj organet e mia për njerëzit në nevojë”. Ky është shënimi që kishte lënë në një letër në hotel, turistja 40-vjeçare Hana...

Lajmet e fundit