Ballina Etiketimet Vetura

Etiketim: vetura

Me këtë pajisje, vetura s‘ka asnjë shans të ngec në borë,...

“Trac-Grabber” është pajisja më e re revolucionare në botën e automobilizmit, pajisje kjo e cila është si një lloj rripi dhe montohet në gomat...

Zbardhen kostot, makinat para vitit 2000, sa do paguajnë për të...

Drejtuesit e makinave të prodhuara para vitit 2000, brenda 1 korrikut të 2017­s duhet të plotësojnë standardin “euro 3” të shkarkimit të gazrave, pasi...

Veturat më të kërkuara në Google gjatë vitit 2016 (FOTO)

Ueb-faqja më e popullarizuar për kërkime të ndryshme, ka publikuar listën e dhjetë veturave që janë kërkuar më së shumti gjatë vitit që po...

A e dini çka tregon logoja e veturës “Audi”? (FOTO)

Logoja e kompanisë “Audi” me katër rrathë ka një mesazh për prodhuesin e saj. Kompania “Audi” me prodhimet e saj mjaftë luksoze dhe të...