Ballina Etiketimet Viti 81

Etiketim: viti 81

KOMENT/ 37 vite nga demostratat e rinisë studentore të vitit 1981

Shkruan Ylldrit Bomova Sot në 11 mars mbushen plot 11 vite nga demostratat e rinisë studentore të vitit 81', ngjarje e bujshme dhe madhore e...

Lajmet e fundit