Ballina Etiketimet Vjedhje ne kishe

Etiketim: vjedhje ne kishe

Vidhen 30 000 denarë nga kisha

Janë vjedhur 30 000 denarë nga kisha “Shën Nikolla” e cila gjendet në fshatin Vadrinë, të Demir Hisarit, përcjell Telegrafi Maqedoni. Vjedhësi me mjete dhe...

Lajmet e fundit