Ballina Etiketimet Vjeshte

Etiketim: vjeshte

Skenari i Ahmetit dhe Gruevskit, qeveria e vjetër deri në vjeshtë!

Derisa partitë politike po vazhdojnë konsultimet për qeverinë e re, kabineti i qeverisë së vjetër vazhdon të funskionoj me të gjitha beneficionet të cilat...

Lajmet e fundit