Ballina Etiketimet Vleresim

Etiketim: vleresim

Ahmeti: Nuk kam akoma vlerësim për punën e PSP-së

Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti, në një intervistë për Radio Evropa e Lirë, është pyetur rreth punës së Prokurorisë Speciale në Maqedoni, dhe është...

Lajmet e fundit