Ballina Etiketimet Votojne

Etiketim: votojne

Serbët në veri votojnë me letërnjoftime të Serbisë

Serbët e veriut të Kosovës po votojnë pa u penguar në komunat Zveçan dhe Mitrovicë e Veriut, me letërnjoftime të vendbanimeve në Kosovë, të...

Për kë do votojnë shqiptarët në Tearcë?

"Është e vështirë të parashikohet se cilit do t'ia japin votën shqiptarët në rivotim kur dihet se partitë e tyre nuk mund të marrin...

Lajmet e fundit