Ballina Etiketimet Votuesit e fshire nga lista

Etiketim: votuesit e fshire nga lista

Pas Gruevskit që u mirëprit në Shipkovicë edhe kryetari i Lëvizjes...

Pas reagimeve të shumta nëpër rrjetet sociale për vizitën dhe nderimet që ju bënë ish kryeministrit Nikola Gruevski në fshatin e Shipkovicës, këtë fshat...

Lajmet e fundit