Ballina Etiketimet Vrasje ne gostivar

Etiketim: vrasje ne gostivar

Dramë e armatosur në Gostivar, policia arreston tre veta

Tre persona të armatosur dhe të maskuar janë përpjekur të kryejnë grabitje në pompën e benizinës “Makpetrol” në Gostivar. Ata i ka parandaluar punonjës...

Lajmet e fundit