Ballina Etiketimet Vuk jeremiq

Etiketim: vuk jeremiq

Turp për OKB

Veprimtari dhe ish i burgosuri politik Shpëtim Pollozhani ka reaguar publikisht për kandidaturën e Vuk Jeremiq për postin e sekretarit gjeneral të OKB-së, transmeton...

Lajmet e fundit