Ballina Etiketimet Wikileaks

Etiketim: wikileaks

Themeluesi i WikiLeaks: Soros dhe USAID krijuan ‘Panama Papers’ për të...

Themeluesi i WikiLeaks Julian Assange ka deklaruar se George Soros dhe USAID kanë financuar mediat kryesore të skandalit Panama Papers, si pjesë e një...

WikiLeaks zbardh dokumentet: Ja lidhjet dhe si e ‘komandoi’ Soros, Hillary...

Një dokument i publikuar nga WikiLeaks ka treguar se pas demokrates Hillary Clinton qëndron miliarderi George Soros. Në emailin e publikuar tregohen të gjitha instruksionet...

Wikileaks zbulon ”Marrëveshjen e Majit” në mes të Ali Ahmetit dhe...

Së fundmi, Vest 24 bën të ditur se Wikileaks ka publikuar marrëveshjen në mes të Ali Ahmetit dhe Nikolla Gruevskit, të arritur në zgjedhjet...

Lajmet e fundit