Ballina Etiketimet Zbulon

Etiketim: zbulon

Rama zbulon prapaskenat: Pse i dhashë Bashës 6 ministri

Kryeministri Edi Rama ka zbuluar sot arsyen se pse pranoi që të lidhte marrëveshje me kryetarin e opozitës, Lulzim Basha. Nga një takim me banorët...

LSDM ka hartuar ligj për gjuhën shqipe, zbulon Taravari

Sekretari i përgjithshëm i LR-PDSH-së Arben Taravari, në emisionin debativ “Click plus” të TV21 të Shkupit, shpalosi një pjesë të dokumentit të Zoran Zaevit...

CIA, zbulon xehet me uranium në afërsi të Manastirit (FOTO)

Xehet më të pasura me uranium në ish-Jugosllavi konsiderohen se gjenden në kufirin mes Maqedonisë dhe Greqisë, në malet në jug të qytetit të...

Hysni Shaqiri zbulon detaje ekskluzive për “treshin e Kërçovës”

Lajm Tv në bashkëpunim me gazetën Lajm prej sot do të japë një kontribut modest, por të sinqertë, për të begatuar skenën e debatit...

Lajmet e fundit