Ballina Etiketimet Zelanda e re

Etiketim: zelanda e re

Tërmeti 7.8 ballë ndryshon brigjet e Zelandës së Re

Tërmeti me magnitudë 7.8 ballë të shkallës rihter që ndodhi gjatë fundjavës në Zelandën e Re dhe si pasojë e të cilit humbën jetën...

Lajmet e fundit