Ballina Etiketimet Zgjedh

Etiketim: zgjedh

Qeveria zgjedh Goran Nikollovskin në krye të DSK-së, Laze Velkovskin në...

Qeveria në seancën e sotme maratonë, miratoi pak minuta më pare drejtorët e rinj në dikasteret e Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim (DSK) dhe...

Sela: Këtë opsion zgjedh unë (FOTO)

Kryetari i LR-PDSH-së, Ziadin Sela, pas takimit me kryetarin e BDI-së, Ali Ahmeti, në profilin e tij në Facebook, ka bërë disa llogaritje të...

Lajmet e fundit